Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Četri latvieši ar paštaisītu plostu dosies uz Roņu salu

Roņu salas mērs Āre Sinters uzņems četrus latviešu jauniešus, kuri ar paštaisītu plostu no volejbola bumbām 8.augustā šķērsos Baltijas jūru no Kolkas raga uz Roņu salu.

«Mēs esam priecīgi par katru ceļotāju, kas mūs apciemo», saka Āre Sinters, Roņu salas mērs. «Roņu salas iedzīvotāji ir ļoti viesmīlīgi. Kad uzzināju par četru latviešu iniciatīvu ar paštaisītu plostu atbraukt uz Roņu salu, mēs nolēmām jauniešus sagaidīt.»

«Ja laika apstākļi būs labi, mēs sasniegsim Roņu salu sešās stundās,» apgalvo Pēteris, viens no četriem draugiem. «Būtu labi, ja mēs ar savu braucienu pievērstu uzmanību Roņu salai un vairāk latviešu turp brauktu atpūsties! Mēs savu plostu pēc brauciena dāvināsim citiem drošsirdīgiem cilvēkiem, lai arī viņi vēl šovasar var aizbraukt uz Roņu salu.»

Roņu salas pašvaldība ir satraukusies par tūristu skaita samazināšanos. Neskatoties uz kuģu satiksmes atjaunošanu uz Roņu salu no Kuresāres Igaunijā, tūristu skaits būtiski nav palielinājies.

Arī tūristu skaits no Latvijas šovasar ir samazinājies.