Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Zatlers: valsts lielākā traģēdija ir neprasme plānot

Valsts prezidents Valdis Zatlers asi vēršas pret valdību, norādot, ka tā patlaban nav vienota un neko nespēj plānot. «Valstī lielākā traģika ir tā, ka neko nespējam plānot. Jāpasaka: to izdarām šogad, to — nākamgad. Un tas ir valdības darbs,» uzskata Valsts prezidents.

Intervijā LNT raidījumā «900 sekundes» Zatlers atklāja: viņam radies iespaids, ka pašreizējā valdība sarunājas «ar avīžu starpniecību». «Tā nestrīdas vietā, kur tas jādara,» pauda Valsts prezidents.

«Varu pateikt gan skolotājiem, gan ārstiem, gan pacientiem, gan bērnu vecākiem: mēs esam dzīvojuši tādā ilūziju komforta stāvoklī. Mums jāzina, ko darīsim nākotnē, jābūt plānam, kāds līdz šim nav bijis,» norāda prezidents.

Jautāts, vai vajadzīga jauna valdība, Zatlers sacīja, ka «nepieciešama vienota, nevis jauna valdība». «Arī šī valdība var būt vienota,» piebilda prezidents.

«Es nejūtu, ka valdība plānotu. Redziet: kad cilvēki nonāk grūtā situācijā, viņi diskutē, strīdas. Valdība runā caur avīzēm. Neredzam, ka tā ir vienota. Valdības viedoklim jābūt tik vienotam, ka visiem ir skaidrs, ko turpmāk darīsim,» pauda Zatlers.