Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Zalāns: no TP jāizmet Lagzdiņš un Ābiķis

Tautas partija (TP) savulaik veidota tā, lai tās iekšienē notiktu asas diskusijas, taču publiskā telpā parādītos vienots viedoklis. Deputāti Jānis Lagzdiņš un Dzintars Ābiķis bieži vien nākuši klajā ar dažādiem paziņojumiem, kas nav saistāmi ar partijas vienoto nostāju, tādēļ viņiem tā būtu jāpamet.

«Atbilstoši tam, kā sākotnēji veidojās TP, un tam kodeksam, kā TP ir būvēta, es teiktu, ka no TP bija jāizmet gan Lagzdiņš, gan Ābiķis. TP veidojās kā partija, kas iekšēji ir diezgan asa savā diskusijā, bet, kad aiziet uz āru, ir vienots viedoklis. Arī [ekspremjers Andris] Šķēle pakļāvās tam – ja viņš zaudēja iekšējo diskusiju, nekad uz āru viņš neteica: ziniet, mans viedoklis bija tāds, bet te nobalsoja citādi,» intervijā laikrakstam «Neatkarīgā» norāda reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrs Edgars Zalāns (TP).

Zalānam gan tiek atgādināts, ka Šķēle iztecies jautājumā par lata devalvāciju. «Es runāju par laiku, kad viņš bija aktīvajā politikā. No šā viedokļa Lagzdiņa un Ābiķa vieta nav partijā. Ja nevari samierināties ar partijas nostāju – ej prom, atrodi tos, kas ir tavējie, bet nav ko ārpusē žēloties!» – tā TP valdes loceklis.