Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Iedzīvotājus aicina rūpīgi izvērtēt interneta sludinājumus darbam Īrijā

Latvijas vēstniecībā Īrijā arvien biežāk vēršas Latvijas pilsones, kurām liek laulāties ar trešo valstu pilsoņiem, tāpēc vēstniecība aicina iedzīvotājus rūpīgi izvērtēt internetā publicētos sludinājumus, kurā aicina pieteikties darbam Īrijā, portālu «Apollo» informēja Ārlietu minsitrijā.

Vēstniecība informē, ka šobrīd bezdarba līmenis Īrijā ir ļoti augsts un sasniedzis 11,6%, un darbu valstī atrast ir ārkārtīgi grūti.

Vēstniecība aicina īpaši rūpīgi izvērtēt darba piedāvājumus, kas tiek izteikti interneta vidē, izmantojot publiskos portālus, piemēram – draugiem.lv, un sevišķi uzmanīgām ir jābūt neprecētām un jaunām sievietēm.

Ja, uzturoties Īrijā, ir konstatēts, ka solītā darba vietā tiek piedāvāts stāties fiktīvajā laulībā vai nodarboties ar prostitūciju, vēstniecība aicina par šo faktu nekavējoties informēt Īrijas policiju, zvanot pa tālruni 999 vai 112, tālruni 1890 610 710 vai policijas uzticības tālruni «Garda Confidential line» 1800 666 111. Nepieciešamības gadījumā Īrijas policija nodrošina tulku.

Vardarbības upuri var vērsties nevalstiskajā organizācija «Ruhama», zvanot pa tālruni 1 836 0292, kas sniedz atbalstu sievietēm, kā arī aicinām informēt vēstniecību Īrijā, zvanot pa tālruni 1 428 33 20.