Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«ELKO» pamet Horvātijas tirgu

Sākot ar 3. augustu akciju sabiedrība «ELKO Grupa» ir nolēmusi slēgt «ELKOTech Horvātija» un izbeigt produktu izplatīšanu Horvātijā, kur tā darbojās kopš 2000. gada, liecina informācija Oficiālajā obligātās informācijas centralizētajā glabāšanas sistēmā.

Kompānija norāda, ka pēdējā laikā tirgus perspektīvas un biznesa izaugsmi Horvātijā ir negatīvi ietekmējusi pašreizējā ekonomiskā lejupslīde kā arī kavēšanās ar Horvātijas iestāšanos Eiropas savienībā. Lēmums ir pieņemts izvērtējot Horvātijas darbības rentabilitātes un finansiālo risku.

Biznesa pārtraukšana Horvātijā būtiski neietekmēs «ELKO Grupa» darbības rezultātus un neatstās negatīvu ietekmi uz mūsu biznesu citās valstīs. «ELKOTech Horvātija» pārdošanas apjoms ir 1.6% no kopējiem kompānijas pārdošanas apjomiem.
 
Šis lēmums mums ļaus vairāk koncentrēt savus resursus uz mūsu pārējiem tirgiem, kas nodrošinās turpmāko «ELKO Grupas» un tās partneru izaugsmi un attīstību.

AS «ELKO Grupa» ir viens no vadošajiem IT komponenšu un risinājumu izplatītājiem Baltijā, Centrālajā un Austrumeiropā un NVS. «ELKO Grupa» saviem sadarbības partneriem piedāvā pilna spektra IT produktus - komponentes, perifērijas iekārtas, personālos un portatīvos datorus, serveru un tīklu risinājumus - no vairāk kā 80 pasaules vadošajiem ražotājiem.