Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pagājušajā nedēļā apdegumus guvuši vairāki mazuļi

Pagājušajā nedēļā Katastrofu medicīnas centra (KMC) mediķu palīdzība bija nepieciešama vairākiem mazuļiem, kuri guvuši ķermeņa apdegumus, informē KMC.

Svētdien, Ludzas rajonā, ķermeņa apdegumus guvusi kāda pusotru gadu veca meitenīte. Viņa sev uzgāzusi trauku ar verdošu ūdeni. Meitenītei bija nepieciešama KMC apdegumu speciālista un bērnu reanimatologa palīdzība.

Cietušā bērna stāvoklis ir stabilizēts un viņa ārstēšana turpinās Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā.

Palīdzība pagājušajā nedēļā sniegta arī kādam divus gadus vecam puisītim Cēsīs, kurš, uzkāpjot uz sakarsētas plīts virsmas, guvis smagus un dziļus pēdu apdegumus.
Tāpat mediķu palīdzība bija nepieciešama gadu vecam puisītim Kuldīgā, kurš smagi applaucējies, uzraujot sev trauku ar verdošu ūdeni.

Mediķi steiguši palīgā arī kādam pārgalvīgam vīrietim, kurš, lecot uz galvas ūdenī, smagi traumējis mugurkaulu – viņam bija nepieciešama sarežģīta operācija. Četrdesmit četrus gadus vecajam vīrietim konstatēts vairāku kakla skriemeļu lūzums, mediķi cietušā stāvokli šobrīd raksturo kā vidēji smagu. Pēc veiktās operācijas pacients turpina ārstēties Jelgavas slimnīcā.