Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Latvijas Pasta stāvoklis ir smags, bet ne bezcerīgs

Latvijas Pasts ir viens no lielākajiem uzņēmumiem valstī, un valsts ekonomiskā situācija tieši skar arī to (un ne tajā labākajā veidā). Lai gan uzņēmuma finansiālais stāvoklis ir smags, tas nenozīmē, ka tas ir pilnīgi bezcerīgs. Tā intervijā laikrakstam «Diena» uzsver Latvijas Pasta jaunā vadītāja Maiga Dzērvīte.

«Mēs esam pabeiguši pagājušā gada pārskatus, tiem jau ir veikts audits. Jāteic, ka pagājušais gads nav tik drūms. Zaudējumi ir 3,5 miljoni latu, bet tas ir par 10,5 miljoniem latu mazāk nekā 2007. gadā,» klāsta Dzērvīte.

Uzņēmuma vadītāja skaidro, ka pašreiz vienīgie soļi, kas var dot rezultātus, ir pasta iekšējās struktūras optimizācija, kā arī algu pārskatīšana un atsevišķu pakalpojumu nodrošināšana pašu spēkiem.

Lai uzlabotu finanšu situāciju, pastam arī jādomā, ko vēl var piedāvāt klientiem, jo cilvēki maksimāli izmanto citus saziņas līdzekļus, rēķinus saņem elektroniskā formātā, arī preču pasūtīšana no katalogiem mazinājusies.