Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Mojo Cafe» šonedēļ - <i>El Mars</i> un Diāna Pīrāgs

Arī šī nedēļa «Mojo Cafe» tiks aizvadīta ar diviem neaizmirstamiem koncertiem, jo jau šo trešdien - piektajā augustā «Mojo Cafe» uzstāses Diana Pirags, kas ir dziedātāja ar ļoti spēcīgu un šarmatu balsi. Diana spēlē flautu un klavieres kā arī piedālās dažādos muzikālos projektos. Lielu iespaidu mākslinieces muzikālajā izaugsmē ir devusi viņas māte - Olga Pirags kas ir labi pazīstama Latvijas džeza aprindās.
 
Kocertā «Mojo Cafe» Diana uzstāsies ar saksafonisti Jūliju spēlējo džeza balādes un laīņamerikas mūziku.

Ceturtdien sestajā augustā «Mojo Cafe» muzicēs dziesminieks El Mars.
 
«El Mars ir skatuves vārds puisim no dziļiem Vidzemes mežiem, kurš uzauga lāču, vilku, mežonīgo raganu un burvju sabiedrībā. Dziņa pēc laimes viņu triekusi zemē un cēlusi debesīs, līdz, eksistenciālu jautājumu nomocīts, viņš devās sevis meklējumos. Saticis citas līdzīgas būtnes, viņš apstājās veikt dažus pierakstus.
 
Latviešu mūzikā El Mars ielauzās ar varenu triecienu: lai gan par šo mūziķi zināja tikai savējie, viņš sevi uzreiz pieteica ar debijas albumu «Bare Love To Bare Soul». Nosaukums El Mars radies, jo mūziķa vectēvu sauca Elmārs. «Šķita interesanti, ka viņa vārdu sadalot, iegūst vārdu «Marss» spāņu valodā,» tā skaidro R. Gusarevs. Šo segvārdu mūziķis izmantoja citam projektam, bet, sākot nodarboties ar mūziku, šo vārdu nolēma izmantot.
 
Koncerts «Mojo Cafe» būs ļoti īpašs, jo šoreiz El Mars muzicēs viens pats - pieklusinātas gaismas un intīmas atmosfēras ieskāvumā. Mākslinieks arī kādu laiku nav koncertējis, tāpēc šī uzstāšnās noteikti būs vērā ņemama. 

Ieeja pasākumos bez maksas - sākums abiem koncertiem 21.00.