Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Eiropas vadošajiem futbola klubiem nākamsezon būs ievērojams ieņēmumu kritums

Eiropas vadošajās futbola līgās nākamajā sezonā vairums klubu globālās finanšu krīzes iespaidā piedzīvos ievērojamu ieņēmumu kritumu, secināts auditorfirmas «Ernst & Young» veiktajā pētījumā, kurā tika aptaujāti Vācijas Bundeslīgas klubu vadības pārstāvji un galvenie treneri.

Aptaujā, kurā bija pārstāvēti 34 no 36 Vācijas pirmās un otrās bundeslīgas klubiem, 73% no visiem respondentiem pauda pārliecību, ka vislielākā mērā ieņēmumu kritums skars Anglijas premjerlīgas klubus.

Savukārt 56% respondentu izteicās, ka arī Vācijas klubiem jābūt gataviem ienākumu samazinājumam no sponsorēšanas un televīzijas translāciju darījumiem.

«Bundeslīgas komandām varētu būt vieglāk kontrolēt krīzes radītās sekas, ņemot vērā faktu, ka Vācijas futbola klubiem ir salīdzinoši stabilāks finansiālais nodrošinājums un krietni mazākas kredītsaistības nekā, piemēram, Anglijas vadošo līgu komandām,» secināja pētījuma vadītājs, uzņēmuma «Ernst & Young» analītiķis Kristofs Ērharts.