Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kristovskis neatbalsta «mazās Lasvegasas» izveidi Rīgā

Partijas «Pilsoniskā savienība» priekšsēdētājs un Rīgas domes deputāts Ģirts Valdis Kristovskis trešdien Rīgas mēram Nilam Ušakovam  («Saskaņas centrs») iesniedzis pieprasījumu par viņa publiski pausto ieceri Rīgā izveidot «mazo Lasvegasu», portālu «Apollo» informēja partijā.

Vēstulē Ušakovam Kristovskis jautā, vai «mazās Lasvegasas» kontekstā mērs ir konsultējies ar Rīgas domē pārstāvētajiem politiskajiem spēkiem, un vai šāds jautājums tiek gatavots skatīšanai domes komitejās.

Tāpat Kristovskis vēlas zināt, vai plaša izklaides industrijas centra izveidei nepieciešamā teritorija ir paredzēta Rīgas pilsētas attīstības plānos.

Politiķis vēlas noskaidro, vai patiesībai atbilst fakts, ka iecerētā izklaides industrijas centra projekts ir sagatavots un notikušas neoficiālas vienošanās par tā realizēšanu, par konkrētu Rīgas pilsētas teritoriju atvēlēšanu šādas ieceres realizēšanai

«Tā vairs nebūs mūsu Rīga, mūsu galvaspilsēta. Rīga kļūs par lētas izklaides, noziedznieku un apšaubāmas izcelsmes naudas centru, kurā tiks apkalpoti iebraucēji no Krievijas,» uzskata Kristovskis.

Viņam arī gribētos zināt, vai šajā jautājumā mēra ieceres sakrīt ar vicemēra Aināra Šlesera (LPP/LC) nostāju, jo viņa pārstāvētā partija iebilst pret spēļu zālēm.

«Ja arī vicemērs piekrīt idejai padarīt Rīgu par «mazo Lasvegasu», tad tas ir klajā pretrunā ar Šlesera partijas līdz šim liekulīgi pausto dievbijību. Tādā gadījumā Rīgas Domē vajag nevis Birokrātijas apkarošanas biroju, bet vajag ierīkot Tikumības apkarošanas centru,» saka Kristovskis.