Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Jelgavā mājokļus vairs neviens nepērk

Jelgavā nekustamā īpašuma tirgus ir sastindzis, tostarp arī jauno projektu mājokļiem pircējus atrast ir grūti, šodien  raksta Jelgavas laikraksts «Zemgales Ziņas».

Jaunuzceltajā un nesen ekspluatācijā nodotajā daudzdzīvokļu ēkā Raiņa ielā, kas šogad ir pirmā pilnībā no jauna uzceltā daudzdzīvokļu ēka pilsētā, pagaidām nav pārdots neviens dzīvoklis.  Te šobrīd no 27 dzīvokļiem rezervēti tikai četri.

Projekta attīstītāja SIA «TLL» valdes loceklis Uvis Legzdiņš atzīst, ka cilvēki kļuvuši ļoti piesardzīgi ar dzīvokļu iegādi. Dzīvokļi ir dārgāki nekā kādā no renovētajām mājām, un Legzdiņš  uzskata, ka nekustamā īpašuma cenām vairs nav kur nokāpt, turklāt katram tirgus dalībniekam ir savs slieksnis, zem kura vairs nevar «pakrist». Raiņa ielas namam tas esot 1000 latu par kvadrātmetru.

Līdzīgā situācijā ir Zirgu ielas rindu māju projekts. Savukārt Ozolnieku novadā marta beigās ekspluatācijā nodotajā daudzdzīvokļu mājā «Iecavkrasti»  dzīvokļi tiek izīrēti ar izpikuma tiesībām.