Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Mūrniece sola nākamgad policistiem algas vairs «negriezt»

Nākamgad iekšlietu sistēmā tiek plānots ietaupīt aptuveni 17 miljonus latu. Šādu summu var ieekonomēt, veicot iekšlietu sistēmas reorganizāciju, portālam «Apollo» paziņoja Iekšlietu ministrijas Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Sintija Virse.

«Nākamajā gadā mēs spēsim ietaupīt 17 miljonus latu, un šo ietaupījumu veido laikus un pietiekami operatīvi sāktās sistēmas reorganizācijas un darbības optimizācijas aktivitātes. Tas nozīmē, ka tieši šāda summa mums vairs nav jālūdz valdībai piešķirt, lai izdzīvotu, kā arī mums nav jādomā, kā vēl vairāk samazināt strādājošo jau tā zemās algas,» skaidro iekšlietu ministre Linda Mūrniece (JL).

Jau vēstīts: ja šajā gadā iekšlietu sistēmā īstenotas un joprojām norit vērienīgas un nopietnas reformas — reorganizētas Iekšlietu ministrijas padotības iestādes, pārejot uz piecu reģionu modeli, apvienotas ministrijas padotībā esošās aģentūras, norit Valsts policijas apvienības «Apsardze» un Latvijas Policijas akadēmijas likvidācijas process, samazinātas darba algas, darbinieku skaits, samazināti administratīvie un citi izdevumi.

Kopumā iekšlietu sistēmas reorganizāciju plānots pabeigt 2010. gada 1. jūlijā.