Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Grupa «Prāta vētra» spēlēs futbolu pret U-19 meitenēm

Grupa «Prāta vētra» atklātā amatieru čempionāta mini futbolā  «Mītava Open 2009» fināla posmā, kas notiks 15. augustā «Skonto» futbola stadionā, kopā ar turnīra tiesnešiem nolēmusi izveidot «čempionāta organizatoru komandu» un uz jautru, sportisku maču uzaicinājusi Latvijas U-19 sieviešu futbola izlasi, informē Latvijas Futbola federācijas preses sekretārs Mārtiņš Hartmanis.

«Braucot uz čempionāta posmiem, arī pašiem gribas uzraut futeni», taču, tā kā esam «Mītava Open» rīkotāji, piedalīties spēlēs nevaram, ja nu tikai pauzēs padzenāt bumbu,» stāsta Jānis Jubalts. Tomēr iespēju spēlēt labākajā futbola stadionā Latvijā grupa laist garām nevēlas, tāpēc nolēmusi uz draudzības spēli aicināt Latvijas futbola sieviešu U-19 izlasi.

«Mums kā amatieriem tas ir gods un izaicinājums stāties pretī  Latvijas U-19 sieviešu izlasei. Spēlēt «Skonto» stadionā un vēl ar Latvijas izlasi — tas ir vienreizējs piedzīvojums, it sevišķi, ja spēles beigās varēs samainīties ar krekliņiem,» par gaidāmo spēli saka «Mītavas» «karalis» Kaspars Roga. «Mūsu turnīrā redzam, ka bieži spēles iznākumu nosaka veiksme. Mums tā būs vajadzīga, lai cīnītos ar Latvijas labākajām un smukākajām futbolistēm,» — tā Māris Mihelsons.

Gaidāmajai spēlei gatavojas arī U-19 izlase: «Viena lieta ir redzēt savus elkus koncertā uz skatuves, bet otra — uzspēlēt pret viņiem futbolu, kas ne tikai mums visām, bet arī klātesošajiem skatītājiem būs aizraujošs notikums,» atzīst pagājušā gada Latvijas labākā futboliste Ieva Bīdermane, kura jau izpētījusi dažu «Prāta vētras» futbolistu spējas uz laukuma. «Jubalts un Roga spēlē ļoti labi — viņi būs aktīvāk jāpiesedz. Šī draudzības spēle mums būs arī kā sagatavošanās Latvijas U-19 un U-17 izlašu Baltijas kausam, kas laika posmā no 21. līdz 23. augustam notiks Valmierā.»

Latvijas Futbola federācijas ģenerālsekretārs Jānis Mežeckis par gaidāmo spēli saka: «Tas ir ļoti labi, ka grupai «Prāta vētra» interesē futbols un viņi pievērš tam uzmanību. Mūsu meitenēm spēle būs labs treniņš un papildu motivācija turpmākajām gaitām futbolā.»

Jau ziņots, ka uz «Mītava Open 2009» fināla posmu «Skonto» futbola stadionā ieeja būs bez maksas. Spēles sāksies plkst. 10.00, un kopā ar grupas «Prāta vētra» puišiem tās komentēs sporta komentētājs Māris Rīmenis.

Spēles sākums — ap plkst. 16.45.