Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ekspertiem grūti prognozēt, vai Šķēles atgriešanās politikā palīdzētu TP

Patlaban gūti prognozēt, vai ekspremjera un Tautas partijas (TP) «tēva» Andra Šķēles atgriešanās politikā varētu partijai palīdzēt vai traucēt, uzskata politikas eksperti. 

Sociologs Arnis Kaktiņš portālam «Apollo» atzina, ka Šķēle nemaz nevar atgriezties, jo viņš publiskajā telpā jau figurē visu laiku, nereti arī pret savu gribu. Eksperts norādīja uz aģentūras LETA publikācijas reitingu, kurā TP dibinātājs minēts ļoti bieži.

LETA publicitātes reitings liecina, ka pēdējo sešu mēnešu laikā Andris Šķēle bijis 30. visvairāk pieminētā persona plašsaziņas līdzekļos.

Ja Šķēle atgrieztos aktīvajā politikā, tad kļūtu vēl pamanāmāks, teica Kaktiņš, norādot, ka tas «atstātu nospiedumu» uz TP. Tomēr būtu grūti prognozēt, vai šis «nospiedums» partijai palīdzētu vai kaitētu, jo tas atkarīgs no daudziem apstākļiem, atzina eksperts.

Savukārt politologs Jānis Ikstens uzsvēra: tas, vai Šķēles atgriešanās aktīvajā politikā dotu TP pozitīvu pienesumu, ir «ļoti eksakts jautājums», uz kuru nevar atbildēt bez sabiedriskās domas aptaujas.

Ikstens gan norādīja uz politiķa publiskajiem izteikumiem par atbalstu lata devalvācijai, kas viņam varētu nākt par sliktu. 

laikraksts «Diena» pieļauj iespēju