Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dizaina projekts «Recycled.lv» galerijā «Durvis»

Sestdien, 8. augustā, mākslas galerijā «Durvis» atklāja dizaineres Ināras Gaujas un Ingrīdas Zāberes izstādi «Dizaina projekts «Recycled.lv» », informē Tukuma muzeja Sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Ozola.
 
Šī gada sākumā autores un dizaina grupa «Zafte» uzsāka projektu «Recycled.lv», lai lietām un modei dotu otru dzīvību. Dizaina projekts «Recycled.lv» nepārstrādā plastmasas pudeles, plakātu plēves, atkritumu maisiņus vai bulvāru presi, bet gan pārskata līdz šim saražoto priekšmetu un apģērbu krājumus - pārvēršot neaktuālas vai aizmirstas lietas par jaunu, citādu dizainu. «Recycled.lv» rada oriģinālus apģērbus un dizaina priekšmetus domājošam, sevi cienošam un vides ilgtspēju respektējošam patērētājam, kam piemīt drosme paust savu viedokli, izvēloties atšķirīgas lietas.

Tukuma izstādei Ināra Gauja un Ingrīda Zābere piedāvā ieskatu «Recycled.lv» eko modes kolekcijās, kas izstādes laikā būs arī nopērkamas.

Ināra Gauja speciāli šai izstādei radījusi arī instalāciju kolekciju «Recycled.lv Klasika»,  kurā iemiesotas pārdomas par baleta klasikas mūžīgo vērtību tēmām.

Ināra Gauja ir dzimusi Tukumā. Pazīstama kā scenogrāfe, teātra un baleta kostīmu māksliniece, interjera dizainere un arī žurnāla «Deko» ilggadīga līdzautore. Ingrīda Zābere ir starptautiski atzīta grāmatu grafikas dizainere un žurnāla «Dizaina Studija» māksliniece.

Izstāde skatāma līdz š.g. 7. septembrim.