Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Premjers: valdība «samērā labi virzās uz priekšu»

Ministru prezidents Valdis Dombrovskis (JL) kopumā apmierināts ar savas valdības ministru darbu, tā otrdien premjers sacīja žurnālistiem pēc Ministru kabineta sēdes, kurā uzklausīta informācija par valdības deklarācijas izpildi.

Dombrovskis uzsvēra, ka ministri veic savus uzdevumus. Lai gan vienmēr ir iespējams vēlēties labāku rezultātu, viņš nevēlējās nevienu kritizēt. Atbildot uz jautājumu par veselības ministres Baibas Rozentāles (TP) darbu, Dombrovskis norādīja, ka jau pagājušās nedēļas nogalē ar ministri panākta vienošanās par risinājuma meklējumiem nozarē, savukārt, atbildot uz pausto kritiku par Ekonomikas ministrijas darbu, premjers uzsvēra, ka tā savu darbību ir pat aktivizējusi.

Pēc Dombrovska domām, viņa valdība «samērā labi virzās uz priekšu», īstenojot deklarācijā paustās apņemšanās. Premjers uzsvēra, ka viņa valdība veidota īpatnējā veidā, jo tapusi tās deklarācija, bet arī neatliekamie darbi valsts maksātspējas nodrošināšanai, kuri lielā mērā jau pabeigti.

Dombrovskis nevarēja minēt nevienu deklarācijas punktu, par kuru jau tagad esot skaidrs, ka to neizdosies īstenot, jo valdības darbs ir virzīts uz to, lai realizētu visus solījumus. Vienlaikus premjers norādīja, ka nepieciešams ņemt vērā pašreizējo ekonomisko situāciju, kas ir sliktāka nekā brīdī, kad tika veidota valdība.