Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Vai var būt vēl lētāk!?

Augusta sākumā Latvijas Zvērināto tiesu izpildītāju padomes datu bāzē bija atrodami 593 nekustamā īpašuma izsoļu paziņojumi. Salīdzinot ar iepriekšējo mēnesi, izsolāmo nekustamā īpašuma objektu skaits palielinājies par 89 vienībām. 245 no interneta vietnē «lzti.lv» lasāmajiem sludinājumiem ir sludinājumi par dzīvokļu izsoli.

Jāatzīst, ka septembra beigās gaidāmo izsoļu sludinājumos norādītās cenas raisa šaubas par tirgus stabilizēšanos. Turklāt tas attiecas uz visiem tirgus segmentiem. Piemēram, 100,4 kvadrātmetrus plašs dzīvoklis Vaļņu ielā izsolē izlikts par 687 Ls/kv.m., 115,9 kvadrātmetru dzīvoklis K. Valdemāra ielā 123 — par 405 Ls/kv.m., 158,7 kvadrātmetru dzīvoklis jaunceltnē Kokneses ielā — par 450 Ls/kv.m. Protams, tie visi ir dzīvokļi ar lielu platību. Mazākas platības dzīvokļu piedāvājumi ir vēl interesantāki. Dzīvokļa ar 44,6 kvadrātmetru platību mūra specprojektā Rigondas gatvē izsoles sākumcena ir 188 Ls/kv.m., 79,4 kvadrātmetru dzīvoklis Ilūkstes ielā 38 (119. sērija) — 204 Ls/kv.m., 78 kvadrātmetru dzīvoklis 119. sērijas mājā Ozolciema ielā — 152 Ls/kv.m… Te jāpiemin, ka tās ir tikai objektu pirmās un otrās izsoles, un tas nozīmē, ka gadījumā, ja pircēju nebūs, to cena tiks pazemināta vēl vairāk. Lai gan nav pat saprotams, kur tad vēl lētāk?!