Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Vai gaidāma grupas «R.A.P.» apvienošanās?

Šā gada jūlijā pašmāju mūzikas apritē sevi pieteica jauns mūzikas projekts «Tā Tā Tā», kura sastāvā darbojas bijušais grupas «R.A.P.» vokālists Artis Dvarionas. Šis fakts vairojis interesi par iespējamo «R.A.P.» apvienošanos nākotnē.

Atbildot uz jautājumu, vai kas tāds ir iespējams, kādreizējais «R.A.P.» vokālists Artis Dvarionas atbild: «Pašlaik visas manas domas aizņem jaunais projekts «Tā Tā Tā», kam pilnībā veltu savus radošos spēkus. Es baudu šo jauno izaicinājumu. Un, ticiet vai ne, baudu arī klausītāju neviennozīmīgo reakciju. Man vienmēr paticis nedaudz provocēt. Prieks, ka jaunā projekta mūzika un teksti liek klausītājiem sarosīties. Domāju, patlaban nav nekāda pamata runāt par «R.A.P.» apvienošanos. Man ir interesanti tur, kur esmu tagad.»

«R.A.P.» par darbības pārtraukšanu paziņoja 2008. gada novembrī, bet grupas pēdējā uzstāšanās notika tā paša gada 3. decembrī Igo koncerttūres noslēguma koncertā «Arēnā «Rīga»».

«Priecājos, ka neesam «nodedzinājuši tiltus» un «R.A.P.» dalībnieku starpā joprojām ir draudzīgas attiecības. Cik man zināms, arī mani bijušie cīņubiedri iesaistījušies citās mūzikas apvienībās un strādā pie jaunām muzikālām idejām. Skaidrs ir viens: pat, ja «R.A.P.» apvienošanās ir iespējama, tad tikai oriģinālsastāvā un nebūt ne pārskatāmā nākotnē,» turpina Artis Dvarionas.

www.grupatatata.lv

Mūzikas projektu «Tā Tā Tā» dibinājis Artis Dvarionas un Reinis Briģis, kādreizējais «Double Faced Eels» ģitārists.

«Tā Tā Tā» pirmā publiskā uzstāšanās notika 24. julijā festivālā «Tele 2 Baltic Beach Party».