Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Brazīlijā šova vadītājs organizē slepkavības reitingu dēļ

Brazīlijā kāds televīzijas šova vadītājs apsūdzēts par slepkavību pasūtīšanu un nofilmēto materiālu translāciju ēterā, lai palielinātu noziegumu realitātes šova reitingus.

Labējo partijas politiķis Valass Souza tiks saukts pie atbildības par nozieguma vietu inscenēšanu, lai palielinātu Amazonasas štatā translētā šova «Canal Livre» popularitāti. Souza, kurš savulaik padzīts no Brazīlijas policijas, tiek apsūdzēts arī nelikumīgā ieroču un munīcijas tirdzniecībā. Vīrietis savu vainu izvirzītajās apsūdzībās nav atzinis. Pagaidām arestēti 15 cilvēki, kuri tiek turēti aizdomās par dalību Souzas shēmā.

Kā atklājis Amazonasas štata sabiedrības drošības ministrs Francisku Kavalkanti, viņam ir spēcīgi pierādījumi, kas apstiprina politiķa vainu vairāku šova laikā šķietami atklāto noziegumu plānošanā.

Atvaļinātais policists Moakirs da Kosta policijai atklājis, ka pēc Souzas pasūtījuma palīdzējis organizēt vismaz vienu slepkavību, kas vēlāk parādīta televīzijas šovā, kur līdzās noziegumu izmeklēšanai tiek rādīti arī policijas reidi un likumpārkāpēju aresti.

No Souzas seifa izmeklētāji izņēmuši 175 000 ASV dolāru, nelegālus šaujamieročus un munīciju. Par nelegālas munīcijas pārvadāšanu privātā automašīnā arestēts arī Souzas dēls Rafaels. Kā pavēstījis prokurors Fabiu Monteiru, Souza apsūdzēts par nelikumīgu ieroču tirgošanu un bandas izveidi.

Pēc saņemtajiem draudiem lietā iesaistītajam prokuroram, policijas priekšniekiem un tiesnešiem piedāvāta policijas aizsardzība.

Neskatoties uz prokuratūras teikto un konfiscētajiem ieročiem, Souzas advokāts Francisku Balieiru paziņojis, ka policijai nesot nekādu pierādījumu, kas apstiprinātu viņa klienta vainu.

Souzas brāļi, kas vienlaicīgi ir populārā realitātes šova producenti, atzinuši, ka visas raidījumā redzamās nozieguma vietas ir īstas.