Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Zalāns rosina izveidot «superministriju»

Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrs Edgars Zalāns (TP) rosina izveidot vienu ministriju, kurā būtu apvienota Pašvaldību, Satiksmes, Vides un Ekonomikas ministrija.

Zalāns LNT raidījumā «900 sekundes» atzina: varbūt tas izklausās pārdroši, bet viņš tur neko pārdrošu nesaskatot. Pašlaik «ministrijas sargā katra savu sētu, gandrīz kā ar suņiem, un nepaver durvis kaimiņiem».

Partijas arī turpmāk «sargātu savu deķi», bet tad tas notiktu vienā ministrijā un ar vienu politisko vadību, uzsvēra politiķis.

Viņaprāt, Latvijā nedrīkst būt vairāk par astoņām ministrijām. Krīzes laikā ministriju skaita samazināšana vienkārši ir nepieciešama.

Zalāns savu piedāvājumu par ministriju, kā arī valsts aģentūru apvienošanu rakstiski iesniegs valdībā. Tas būs Tautas partijas piedāvājums, kas jau ir apspriests ar atsevišķiem partijas biedriem, stāstīja ministrs.