Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Zelta Zivtiņas» Jana ļaujas pirmsskolas atlaižu vilinājumam

Seriāla «Zelta Zivtiņa» varones Janas aizraušanās ar košām, krāsainām un stilīgām drēbēm, pamanāmām rotām un aksesuāriem nav nekāds noslēpums. Taču, tuvojoties Zinību dienai, Jana manīta, iegādājoties krāsainas klades, burtnīcas, zīmuļus un pat skolas somu.

Jautāta par to, vai arī viņa grasās atgriezties skolas solā, Jana smej: «Labprāt! Dubults neplīst! Atgriezties pamatskolā tagad būtu divreiz lielāks prieks nekā tad, kad man bija 12!» Taču izrādās, ka patiesais iemesls skolēnu preču tirdziņu apmeklējumiem ir Janas vēlme palīdzēt māsīcai Alisei sagatavoties jaunajam mācību gadam. Meitene kopā ar «Zelta Zivtiņas» jauniešiem šovasar filmējusies seriāla sērijā par Dubultā ienākošā zvana bonusu.

Alise, kura ir Teikas vidusskolas 4. klases skolniece, kopā ar «Zelta Zivtiņas» jauniešiem pavadījusi aizraujošu vasaru, un arī šopingā vēlējusies doties kopā ar savu stilīgo māsīcu Janu. «Janai vienmēr izdodas atrast pašas labākās lietas. Es ceru, ka viņa to iemācīs arī man,» saka mazā Alise. Pēc skolas piederumu iegādes abas meitenes nolēmušas padoties atlaižu vilinājumam un kopā doties «ķemmēt» arī apģērbu veikalus.