Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Tēvs sūdzēs tiesā Spānijā «pazudušās» meitenes māti

Uzņēmējs Ģirts Lapiņš par bērna nolaupīšanu nolēmis sūdzēt tiesā savas meitas māti, kas jūlija beigās devās uz Spāniju atpūsties un pazuda, sestdien vēstī laikraksts «Neatkarīgā».

nevēlas, lai viņu atrastu

Pirmdien Lapiņš plāno iesniegt tiesā prasību pret savas meitas Patrīcijas Lapiņas māti Santu Dauburi par bērna nolaupīšanu. Tāpat viņš lūgs izskatīt iespēju atņemt mātei bērna aprūpes tiesības. Plašāku informāciju par to, kādēļ Dauburei ir jāatņem meitas aprūpes tiesības, uzņēmējs sniegs tikai tad, kad būs prasību iesniedzis tiesā.

Lapiņš pēdējo reizi ar Dauburi un savu meitu kontaktējās 22. jūlijā. Kopš tā laika viņš nav saticies vai sazinājies ne ar savu meitu, ne ar viņas māti. Latvijas Republikas Ārlietu ministrija (ĀM) 6. augusta vakarā izplatīja paziņojumu, kas sieviete ar bērnu ir atrasta, tomēr līdz pat šim brīdim Lapiņš nav saņēmis apstiprinājumu, ka viņa meita patiešām ir sveika un vesela.