Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Bondars ir gatavs politikā iesaistīties deviņus gadus

Latvijas Krājbankas valdes priekšsēdētāja amatu pametušais Mārtiņš Bondars pagaidām vēl politikā iesaistīties neplāno, taču, ja to darītu, būtu gatavs politikā būt vismaz deviņus gadus.

Bondars intervijā laikrakstam «Neatkarīgā» noliedz izskanējušās baumas, ka viņš veidošot savu partiju, kā arī skaidri pasaka: neviens viņam pašlaik nav piedāvājis iestāties kādā jau esošā partijā. Piedāvājums gan esot izskanējis, taču tas noticis pirms ilga laika.

Jautāts, vai iesaistīsies politikā, Bondars neizslēdz iespēju kandidēt Saeimas vēlēšanās: «Es nevaru izslēgt iespēju, ka kādreiz dzīvē to darīšu. Bet uz jautājumu, vai to darīšu šodien vai rīt, mana atbilde ir: nē.»

Tomēr, ja bijušais Latvijas Krājbankas valdes priekšsēdētājs pieņemtu lēmumu kandidēt nākamajās Saeimas vēlēšanās, viņam jābūt gatavam iesaistīties politikā vismaz nākamos deviņus gadus — gadu pirms vēlēšanām un tad vēl divus sasaukumus.

«Tā ir minimālā pakete, uz ko jābūt gatavam,» Bondars noteicis.