Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Azerbaidžānas uzņēmēji interesējas par Latvijas nekustamajiem īpašumiem

Šonedēļ Rīgā ieradīsies Azerbaidžānas holdinga kompānijas «Gilan Holding Group» un «Ata Holding Group» pārstāvji, lai izpētītu Latvijas nekustamā īpašuma (NĪ) tirgu un sagatavotu ziņojumu par iespējamajiem NĪ pirkumiem Latvijā un Baltijā, pastāstījis Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras loceklis, kompānijas VRPB valdes priekšsēdētājs Jurģis Ābele, vēsta «[s:26466]».

Ābele paziņojis, ka holdinga kompāniju pārstāvji, pateicoties NĪ cenu kritumam, apsvērs iespēju iegādāties īpašumus Latvijā. 

Kompānija «Gilan» izrādījusi interesi par viesnīcu tīkla izveidi Baltijas valstīs. Šim nolūkam tiks iepirkti gatavi objekti, kas tiks rekonstruēti un pēc vajadzības pārveidoti. Savukārt holdingam «Ata» jau pašlaik piederot viesnīca Lietuvā, un tagad viņi iecerējuši paplašināties arī Latvijā.

Ābele atzīmējis, ka Azerbaidžānas uzņēmēju interesi par Latviju veicinājusi prezidenta Valda Zatlera vizīte Baku, kuras laikā noticis abu valstu uzņēmēju forums.