Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Buļs: nauda ir tik, cik ir

Šodien portāls «Apollo» sadarbībā ar uzņēmumu «Latvijas gāze» rīkoja [s:26479]. Izlases menedžeris pastāstīja aktuālākos jaunumus par izlasi, kā arī atbildēja uz «Apollo» lietotāju iesūtītajiem jautājumiem.

«Apollo» jau ziņoja, ka Latvijas izlases basketbolisti dosies uz pārbaudes turnīru Grieķijā, kurš notiks no 19. līdz 21. augustam. Visticamāk, šajā turnīrā nespēlēs ne Ernests Kalve, ne Sandis Valters, kuri guva traumas 12.augusta spēlē pret Lietuvas valstsvienību.

«Kalve varētu spēlēt «Efes Pilsen» kausa izcīņā, kas notiks Turcijā no 26. līdz 30. augustam. Treneri skatīsies no situācijas, kad iekļaut basketbolistu sastāvā,» pastāstīja izlases menedžeris.

Savukārt Valtera savainojums ir lielāks un spēlētājam Latvijā ir jāveic intensīvāka ārstēšana. «Basketbolistam savainotajā plecā ir lieli asins izplūdumi un Sandim ir jāveic vairākas medicīniskās pārbaudes. Viņam ar plecu allaž ir bijušas problēmas. Tuvākajā laikā ārsti aizsarga plecu pētīs vēlreiz, un tad arī tiks pieņemts lēmums, kad viņš varētu atgriezties laukumā. Jebkurā gadījumā Sandis ir nozīmīgs spēlētājs Latvijas valstsvienībai», piebilda Buļs.

Tāpat valstvienības menedžeris uzskata, ka izlasei ļoti noderētu Gatis Jahovičš, kuram gatavoties Eiropas čempionātam liedz gūtais savainojums: «Ja Jahovičs būtu lieliskā formā, esmu pārliecināts, ka viņš noteikti būtu to spēlētāju skaitā, kas dotos uz čempionātu Polijā.»

Buļs atzina, ka ekonomiskā krīze ir skārusi arī Latvijas Basketbola savienību (LBS), taču arī šados apstākļos ir jāturpina strādāt un jāsamierinās ar esošo situāciju. «Nauda ir tik, cik ir», piebilda Buļs.

Uz kaut kādām ekstrām nevar vairs cerēt un menedžeris to arī attiecina uz savu darbu. «Man ar LBS ir līgums līdz 1.oktobrim. Tad skatīšos, kas notiks tālāk, iespējams, būs jāsežas pie viena galda ar LBS ģenerālsekretāru Edgaru Šnepu un jārunā. Protams, tas ir darbs, kas man patīk, bet visu laiku nevar tā dzīvot. Agri vai vēlu man būs jādomā par ģimeni un jāskatās, vai varēšu turpināt strādāt kā izlases menedžeris. Tomēr esmu bijis jau daudzos turnīros un ar katru izlasi ir savādāk. Esmu bijis Eiropas čempionātos ar sieviešu izlasi, uz Olimpiādi nesanāca aizbraukt, taču biju kopā ar komandu, kad tā kvalificējās Pekinas olimpiskajām spēlēm. Gribētos nokļut arī pasaules vīriešu basketbola čempionātā», Buļs netieši norāda, ka apetīte aug ēdot, taču tajā pašā laikā, lai turpinātu darbu ar kādu no izlasēm ir svarīgs arī izaicinājums, vēlēšanās strādāt un finansiālais atalgojums.