Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Šlesers: būvniecības atļaujas varēs iegūt divreiz ātrāk

Tiek strādāts, lai būvniecības atļauju iegūšanas laiks būtu divreiz īsāks nekā tagad, būvniecības ieceri varēs apstrīdēt mēneša, nevis kā tagad – gada laikā, celtnes arhitektūra tiks izvērtēta vairs tikai atsevišķos gadījumos, tiekoties ar Latvijas uzņēmējiem, pirmdien paziņojis Rīgas vicemērs Ainārs Šlesers (LPP/LC), informē Šlesera pārstāvis Ģirts Dripe.

Turklāt viss process notiks elektroniski, lai vairs nav jānēsājas apkārt pa ierēdņu kabinetiem ar lielām papīru kaudzēm, uzsvēris Šlesers.

Šlesers arī solījis, ka drīzumā plaši tiks ieviesti e-pakalpojumi uzņēmējiem un iedzīvotājiem. Elektroniski varēšot saņemt dažādas atļaujas un saskaņojumus, nomaksāt nodevas – un atkal process kļūšot daudz ērtāks, ātrāks un vienkāršāks.

«Katru reizi, kad tiksimies, mēs apsolām sagatavot progresa ziņojumu par paveikto Rīgas domē,» uzņēmējiem teicis Šlesers.