Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Atklās mākslinieku grupas izstādi «Galds nav tikai mēbele»

Rīt, 18. augustā, plkst. 18.00 Mēbeļu un interjera centra «Spice» 2. stāvā (tieši pretim tirdzniecības centram «Spice» Lielirbes ielā 29) tiks atklāta izstāde «Galds nav tikai mēbele». Izstāde būs apskatāma no 18. augusta līdz 30. septembrim.

Izstādē «Galds nav tikai mēbele» būs skatāmi gan vairums iepriekšējās izstādes «Galds» darbu, gan arī vairāki vēl neizstādīti mākslinieku darbi. Izstāde «Galds» Latvijas Mākslinieku savienības galerijā norisinājās 24. jūlija līdz 14.augustam un guva gan skatītāju atzinību, gan pozitīvu kritiku no mākslas un dizaina nozares pārstāvjiem. 26 dažādu nozaru mākslinieki piedāvāja savu skatījumu uz vienu no senākajām un ierastākajām mēbelēm – galdu. Kā izstādes pamattēma un ierosmes avots māksliniekiem kalpojis tieši galds - izmantojot koku, stiklu, metālu, akmeni, kartonu un pat video skatītāju vērtējumam tiek nodūdoti 28 unikāli darbi. 

«Ar izstādi «Galds nav tikai mēbele» Mēbeļu un interjera centra «Spice» apmeklētājiem parādām latviešu mākslinieku oriģinālo domas lidojumu, kas saistīta ar visiem tik zināmu interjera priekšmetu kā galds. Turklāt izstādes darbos nav aizmirsts arī par galda funkcionalitāti, tāpēc darbi labi iederas vidē, kuru apdzīvo rūpnieciski izgatavotas sērijveida mēbeles,» apgalvo Mēbeļu un interjera centra Spice direktors Raimonds Ozoliņš.

«Izstāde ir tās dalībnieku entuziasma, radošuma un pašaizliedzības «produkts» ar 100 procentiem pašfinansējumu - tajā būs redzams kreatīvs dizains, profesionālā meistarība un laba deva humora, kas skatītājiem ļaus uz šo ierasto sadzīves priekšmetu paskatīties kā uz mākslinieciskās idejas nesēju, iedvesmas avotu un mediju,» apgalvo izstādes kuratore Daiga Livčāne.
 
Izstādē Mēbeļu un interjera centrā «Spice» tiks paziņoti iepriekšējās izstādes apmeklētāju balsojuma rezultāti par viņuprāt labāko un interesantāko galdu. Uzvarētājs tiks paziņots «Galds nav tikai mēbele» atklāšanā, otrdien, 18.augustā Mēbeļu un interjera centra Spice 2. stāvā plkst. 18.00. Balsojuma uzvarētājs, kā arī viens no balsotājiem izlozes kārtībā saņems veicināšanas balvu no Mēbeļu un interjera centra «Spice».