Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Premjers pieprasa skaidrot LDz atbalstu hokejam

Ministru prezidents Valdis Dombrovskis (JL) trešdien parakstījis rezolūciju satiksmes ministram Kasparam Gerhardam (TB/LNNK), «Latvijas dzelzceļa» vadītājam Uģim Magonem un «LDz Cargo» vadītājam Guntim Mačam, uzdodot iesniegt premjeram rakstisku skaidrojumu par publiski izskanējušo informāciju, ka «LDz Cargo» krīzes laikā finansiāli atbalstījis hokeja klubu «Dinamo Rīga».

Dombrovskis uzdevis sniegt detalizētu informāciju par jau pārskaitītajiem finanšu līdzekļiem, to kopējo apjomu, kā arī turpmāk plānoto atbalstu, portālu «Apollo» informēja valdības vadītāja pārstāve Līga Krapāne.

Skaidrojumam jāpievieno noslēgto līgumu, maksājumu apliecinošo dokumentu kopijas, kā arī citus ar šo faktu saistītos dokumentus, tostarp «Latvijas dzelzceļa» un «LDz Cargo» mārketinga stratēģijas, ja tādas šajos uzņēmumos ir izstrādātas.

Tāpat līdz valdības vadītājs gaida rakstisku informāciju par visu Satiksmes ministrijas padotībā esošo valsts kapitālsabiedrību veiktajiem un plānotajiem ziedojumiem, dāvinājumiem un mārketinga atbalsta aktivitātēm 2009.gadā, sniedzot finansiālu atbalstu privātiem uzņēmumiem vai biedrībām un nodibinājumiem. Skaidrojumā lūgts iekļaut informāciju par visiem katras kapitālsabiedrības noslēgtajiem līgumiem, katra mērķi, kopējo finansējumu, kā arī pilnu informāciju par šāda atbalsta saņēmējorganizāciju.