Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kampars un lielo pilsētu mēri mudinās iedzīvotājus siltināt mājas

Trešdien ekonomikas ministrs Artis Kampars (JL) ar Latvijas lielo pilsētu vadītājiem pārrunāja aktuālos jautājumus ministrijas un lielo pilsētu sadarbībā, portālu «Apollo» informēja Kampara pārstāvis Sandris Sabajevs.

Tikšanās laikā Kampars ar lielo pilsētu vadītājiem vienojās par sadarbību daudzdzīvokļu māju siltināšanas programmas īstenošanā, lai mudinātu iedzīvotājus izmantot valsts atbalstu ēku siltināšanā un renovācijā. «Tā ir vienreizēja iespēja iedzīvotājiem uzlabot sava mājokļa izskatu un energoefektivitāti. Mūsu rīcībā ir precīzi dati, kas liecina vienu - iedzīvotājiem maksa par siltumu pēc ēku nosiltināšanas kopā ar visām izmaksām par aizdevumu ir mazāka nekā pirms nosiltināšana. Tas ir fakts un par to mēs turpināsim stāstīt un stāstīt iedzīvotājiem,» uzsvēris Kampars.

Arī Valmieras mērs Inesis Boķis (TP) norādījis, ka šī valsts programma ar 50% atbalstu ēku siltināšanai ir «unikāla», jo nevienā citā valstī tik liela valsts atbalsta mājokļu labiekārtošanai nav.