Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Šķēles atgriešanās politikā esot ticamāka nekā jebkad agrāk

Lai gan Tautas partijas (TP) «tēvs» Andris Šķēle vēl nav pieņēmis lēmumu atgriezties aktīvajā politikā, kā dēļ daudzi nevēlas to oficiāli komentēt, pašlaik šī versija ir ticamāka nekā jebkad agrāk, ceturtdien raksta laikraksts «Neatkarīgā».

Vairāki TP valdes locekļi neoficiāli atzīst, ka iekšējās diskusijās vai nu atbalsta Šķēles atgriešanos, vai aktīvi aicina viņu to darīt. Tas, dažuprāt, arī būtu vienīgais veids, kā atrisināt partijas līderības problēmas situācijā, kad Aigars Kalvītis zaudējis autoritāti un no politikas aizgājis, bet nevienu citu līdzvērtīgu līderi TP kopš Šķēles aiziešanas nav izaudzinājusi, norāda laikraksts.

Pārdomās par savu politisko karjeru esot pašreizējais TP priekšsēdētājs Mareks Segliņš. Neformālās sarunās viņš daudziem līdzgaitniekiem pēdējā laikā stāstījis, ka apsver iespēju pievērsties advokatūrai, ziņo «Neatkarīgā».

TP iekšējās diskusijās par partijas nākotni un Šķēles iespējamo atgriešanos piedaloties arī pats partijas dibinātājs, laikrakstam atzinis kāds, kurš šajās diskusijās piedalās. Neesot tā, ka Šķēle būtu atgājis malā no partijas un TP biedri atrauti no viņa spriež, aicināt vai neaicināt atpakaļ.

«Neatkarīgā» norāda: Šķēle esot ļoti tuvu tam, lai pieņemtu pozitīvu lēmumu, stāsta zinātāji. Ja tā notiks, oficiālais lēmums par atgriešanos varētu tikt paziņots ne agrāk kā pavasarī.