Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ušakovs nesaprot, ar ko valdībā runāt

Rīgas mēram Nilam Ušakovam (SC) nav skaidrs, ar kuru valdības pārstāvi runāt par svarīgiem jautājumiem, jo valdību veido daudzas partijas, kas savā starpā ķildojas.

To viņš sacīja LNT raidījumā «900 sekundes», atbildot uz jautājumu, vai tiks slēgta Rīgas 1. slimnīca. Mērs gan uzsvēra, ka Rīgas dome centīsies panākt, lai slimnīca turpinātu darbu, tomēr šis jautājums esot atkarīgs no valdības.

Savukārt valdības vadītāja partijas «Jaunais laiks» Rīgas domes frakcijas vadītājs Edgars Jaunups raidījumā uzsvēra: slikti, ka Rīgas domes koalīciju veido politiskie spēki, kas Saeimā ir opozīcijā.

Jaunups Ušakovam ieteica sadarboties ar valdību un diskutēt par aktuālajiem jautājumiem. Patlaban sadarbība nenotiek vispār, piebilda «Jaunā laika» Rīgas domes frakcijas vadītājs. Veselības ministrijas un Rīgas domes pārstāvjiem «jāsēžas pie viena galda» un jādomā, kā jautājumu par Rīgas 1. slimnīcu vislabāk atrisināt, teica Jaunps. Tā vietā Ušakovs cenšas šo jautājumu politizēt, atzina domnieks.

Par jebkuru aktuālo jautājumu Jaunups Rīgas domes vadībai ieteica runāt ar premjeru Valdi Dombrovski (JL), finanšu ministru Einaru Repši (JL) un attiecīgās nozares ministru.

Savukārt Ušakovs norādīja, ka valdības pārstāvji arī savā starpā nav «tie labākie draugi». «Ko tur sadarboties? Nevar saprast, kas notiek [valdības] koalīcijā,» piebilda Rīgas mērs.