Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Apollo» jaunais dizains

Sagaidot rudens sezonu, «Apollo» kolektīvs ar mūsu mākslinieku priekšgalā izveidojis jaunu portāla «seju».

Protams, mūsu nodomi ir gaiši un cēli — palīdzēt mūsu mājaslapas apmeklētājiem vieglāk orientēties portālā un ātrāk atrast interesējošās lietas. Sakārtot visu tā, lai jūsu acīm vieglāk. 

Bet, kā zināms, ceļš uz elli bruģēts ar labiem nodomiem. Tāpēc kādu brīdi jauno «seju» jums neuzspiedīsim, bet ļausim ar to aprast, palīdzēt mums pielabot lietas, kas cērtas acīs. Globālas izmaiņas gan negarantējam, bet nepatīkamos sīkumus noteikti operatīvi izlabosim. 

Kas un kāpēc ir mainījies? Lielākās izmaiņas skārušas nacionālo ziņu un sporta ziņu daļu portāla pirmajā lapā — esam tikuši vaļā no mazajiem burtiņiem virsrakstos, par kuriem līdz šim saņēmām lielāko daļu pārmetumu. Veicot jaunā dizaina iekšējos mini testus, vēl neviens nav sūdzējies, ka tagad burtu izmērs būtu par sīku.

Līdz ar to lapa kļuvusi daudz garāka. Lai nokļūtu līdz beigām, jums būs jāmācās rullēt ar peles rullīti. Šīs pūles mēs jums kompensēsim ar lielākām bildēm, kuru turklāt būs skaitliski vairāk. Ja esat patiešām steidzīgs vai nespējat tikt līdz lejai, jūsu vajadzībām redzamākā vietā esam izcēluši jaunāko ziņu virsrakstus. Uzspiežot uz pogas «Vairāk», kas atrodas zem virsraksta, nokļūsiet «tīrā» teksta lapā, kur redzēsiet visu konkrētā dienā publicēto informāciju. Ja esat vēl steidzīgāks un jums nav laika izlasīt visu dienā publicēto informāciju, varat uzticēties lasītāju gaumei un pārskatīt dienas lasītākās ziņas. 

Arī pārējās sadaļas nu varēs izcelt svarīgākās ziņas, izmantojot vēl lielākus attēlus. Izmaiņas pagaidām skar tikai pirmo lapu, lai pie pārmaiņām jūs varētu pierast palēnām.

šeit

P. S. Pirmās atsauksmes no interneta «iedzīvotājiem» jau esam saņēmuši:

Apollo.lv gatavo palaist jaunu portāla versiju

Jaunais Apollo - fēnikss vai dabas kļūda?

Apollo.lv jaunā beta – smukāk ir, bet info mazāk

Apollo.lv jauna seja!

Par apollo.lv beta sākumlapu

Apollo new portal quick review

Jaunais Apollo portāls

Dažos vārdos par apollo.lv tagadējo un betas versiju