Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Tiltus būvējam vairāk, mājas - mazāk

Šī gada otrajā ceturksnī, salīdzinot ar pagājušā gada attiecīgo periodu, būvniecības produkcijas apjomi samazinājušies par 32,4%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) sniegtā informācija.

Tostarp ēku būvniecības apjomi samazinājušies par 47,3%, bet inženierbūvju būvniecības apjomi - par 15,8%.

Būvniecības un remontdarbu apjomi administratīvo ēku būvniecībā samazinājušies par 41,7%, šoseju un ielu būvniecībā - par 44,1%, mazumtirdzniecības un vairumtirdzniecības ēku būvniecībā - par 56,4%, dzīvojamo ēku būvniecībā - par 71,6%, bet rūpniecības ražošanas ēku un noliktavu būvniecība - par 78,3%.

Savukārt par 162,1% palielinājušies tiltu un tuneļu būvniecības apjomi, par 19,2% - maģistrālo cauruļvadu, komunikācijas un spēka līniju būvniecības apjomi, bet par 18,3% - veselības aizsardzības un sociālās nodrošināšanas ēku būvniecības apjomi.

Salīdzinot ar šā gada pirmo ceturksni, pēc sezonāli izlīdzinātiem datiem salīdzināmajās cenās būvniecības produkcijas apjomi samazinājušies par 9,1%, tostarp ēku būvniecības apjomi sarukuši par 20,1%, bet inženierbūvju - par 5,1%.