Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Hītlijs: vēlos aizmainīšanu, jo mana loma komandā ir mazinājusies

NHL kluba Otavas «Senators» kanādiešu uzbrucējs Denijs Hītlijs atklājis, ka lēmumu paziņot par vēlmi tikt aizmainītam uz citu komandu izraisījusi viņa lomas mazināšanās komandā, vēsta «tsn.ca».

Hītlijs ar masu medijiem runāja pirmoreiz kopš jūnija, kad izteica vēlmi tikt aizmainītam. NHL zvaigzne uzsver, ka viņš savas domas vasaras laikā nav mainījis.

«Kad pirms diviem gadiem pagarināju līgumu ar «Senators», domāju, ka būšu būtiska komandas daļa,» skaidro Hītlijs. «Pēdējos divos gados, jo īpaši, pēdējā sezonā mana loma komandā ir samazinājusies.»

«Šis lēmums ir saistīts tikai ar hokeju, jo man nav nekas pret Otavas līdzjutējiem vai pilsētu. Vēlos doties uz komandu, kur varētu parādīt savu labāko sniegumu un būt tāds spēlētājs, kāds varu būt,» uzskata kanādiešu hokejists.

Hītlijs atklāj, ka viņš ir gatavs doties uz «Senators» treniņnometni, jo līgums ar klubu viņam vēl joprojām ir spēkā. «Tajā pat laikā ir citas komandas, kuras ir ieinteresētas manos pakalpojumos un cerams, ka tās izdarīs darbu, lai es pārietu uz citu klubu.»

«Senators» ģenerālmenedžeris Braiens Marejs atklāj, ka risina sarunas ar pāris klubiem, taču to izteiktie piedāvājumi nav pat tuvu tam, ko vēlas «Senators» klubs, lai spētu saglabāt konkurētspējīgu komandas sastāvu.

«Šis mums ir grūts laiks, meklējot Hītlijam jaunu komandu. Esmu dzirdējis, ka viņš joprojām vēlas tikt aizmanīts un mēs pie tā strādājam,» uzsver Marejs.

Hītlijs piebilst, ka vēlmi pāriet uz citu komandu «Senators» klubam izteicis privāti, tāpēc ir vīlies, ka informācija kļuva publiska.