Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīgas Centrāltirgū plāno izveidot «Lido» ēdināšanas kompleksu

Rīgas Centrāltirgū plānots izveidot «Lido» ēdināšanas kompleksu, aģentūru LETA informēja Rīgas vicemēra Aināra Šlesera (LPP/LC) preses sekretārs Ģirts Dripe.

Kā pastāstīja Dripe, sarunas starp Šleseru un SIA «Lido» īpašnieku Gunāru Ķirsonu, par Centrāltirgus attīstību notikušas jau pirms pašvaldības vēlēšanām.

«Viena no idejām ir demontēt visus kioskus, kuros pārdod apģērbus, kurpes un saimniecības lietas, lai to vietā izbūvētu «Lido» ēdināšanas kompleksu ar iespēju, gan paēst, gan arī bērniem atpūsties, kamēr vecāki iepērkas tirgū,» skaidroja Dripe.

Šlesers uzskata, ka Ķirsonam izdevies radīt Latvisku vidi savā atpūtas kompleksā Krasta ielā, tādēļ arī viņš tiks pieaicināts Centrāltirgus vides latviskošanas jautājumu uzlabošanā.

Kā ziņots, Šlesers šonedēļ uzdeva jaunajam AS «Rīgas Centrāltirgus» valdes priekšsēdētājam Dainim Liepiņam (LPP/LC) izstrādāt Rīgas tirgu attīstības vīziju.

Šlesers uzdeva Liepiņam trīs mēnešu laikā izstrādāt Rīgas tirgu attīstības vīziju un priekšlikumus Centrāltirgus sakārtošanā, integrējot to vienotā sistēmā ar Rīgas Centrālo dzelzceļa staciju un Rīgas starptautisko autoostu.

«Centrāltirgū jābeidz tirgot nezināmas izcelsmes krāmus. Tas jārekonstruē un jāpārvērš par modernu tirgu, kurā rīdzinieki un pilsētas viesi var nopirkt Latvijas zemnieku ražotus produktus un vienlaikus arī labi pavadīt laiku,» iepriekš norādīja Šlesers.

Attīstības vīziju uzdots izstrādāt, piesaistot pilsētas galveno arhitektu Jāni Dripi, atbildīgos valsts un pašvaldības dienestus un SIA «Lido» īpašnieku Gunāru Ķirsonu.

Lai īstenotu Rīgas domes kā «Rīgas Centrāltirgus» akcionāra uzstādījumu par nepieciešamību uzlabot tirgus darbu un izstrādāt jaunu attīstības plānu turpmākajiem trijiem mēnešiem, tiks veidota darba grupa, aicinot tajā iesaistīties dažādu jomu ekspertus un uzņēmējus.