Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Budžeta līdzekļu trūkuma dēļ Jūrmalas dome atsaukusi virkni iepirkumu

Budžeta līdzekļu trūkuma dēļ Jūrmalas domes atsaukusi virkni iepirkumu, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) interneta mājaslapā publicētā informācija.

Jūrmalas dome pēdējās nedēļas laikā atteikusies no vairāku projektu īstenošanas. Pašvaldība atsaukusi telpu kosmētisko remonta darbu veikšanu Bulduru bibliotēkā par 25 000 latiem.

Tāpat pašvaldība atsaukusi iepirkumu par Lielupes ostas kuģu kanāla padziļināšanas darbiem 64 000 latu apmērā, Aspazijas mājas teritorijas labiekārtošanas darbus par 40 000 latiem.

Jūrmalas dome atsaukusi arī iepirkumu par pacēlāju iekārtas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām izbūvi Vaivaru pamatskolā par 10 500 latiem un ūdens apgādes, kanalizācijas un apkures sistēmas nomaiņas darbi Majoru kultūras namā par 55 000 latiem.

Kā ziņots, Jūrmalas domes deputāti 13.augustā apstiprināja 2009.gada budžeta grozījumus, kas paredz samazināt izdevumus par 4,4 miljoniem latu.

Pamatbudžeta ieņēmumu prognozes plānots samazināt par 3,6 miljoniem latu, bet speciālā budžeta - par 0,65 miljoniem latu. Kopējos budžeta izdevumus samazinās par 4,4 miljoniem latu, tādējādi kopējie pašvaldības izdevumi šogad plānoti 51,3 miljonu latu apmērā.

Lielākais samazinājums - kopumā 1,9 miljonu latu apmērā - skars Jūrmalas domes Būvniecības un apsaimniekošanas pārvaldi.