Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Valters laukumā varētu atgriezties decembrī «VEF Rīga» sastāvā

Sandim Valteram pleca savainojuma dēļ jau tuvākajā laikā veiks operāciju, pēc kuras basketbolists laukumā varētu atgriezties decembrī, un, iespējams, tas notiks «VEF Rīga» sastāvā.

liegs Sandim Valteram spēlēt Eiropas čempionāta finālturnīrā

Visticamāk, ka plecu Sandim ķirurgi lāpīs Somijā, kur ir augstas klases ārsti, kas specializējušies šāda veida operācijās. Sagaidāms, ka operācija būs vai nu šajā, vai nākamajā nedēļā, paskaidroja Valdis Valters. Lai gan sākotnēji tika vēstīts, ka Sandim Valteram pēc traumas gūšanas spēlē Kauņā pret Lietuvu nav pleca saišu vai muskuļu plīsumu, Valdis Valters atzina, ka «divās vietās plecā kaut kas ir atrauts.»

«VEF Rīga» ir gatavs piedāvāt līgumu Sandim Valteram un šonedēļ izstrādās sadarbības piedāvājumu. Valdis Valters prognozēja, ka spēlētāja atgriešanās laukumā varētu nebūt ātrāk par decembri, jo pēc šādām operācijām nepieciešams trīs līdz četrus mēnešus ilgs rehabilitācijas posms. Taču atgūt formu pēc pleca traumas spēlētājam ir vienkāršāk nekā pēc līdzīgām problēmām ar kājām, izskaidroja Valters.

Latvijas valstsvienība šodien dodas uz «Efes Pilsen» kausa izcīņu Turcijā, no kurienes mājās atgriezīsies augusta pēdējā dienā. Uz Eiropas čempionāta finālturnīra norises vietu Polijā valstsvienība dosies 5. septembrī.