Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

29.augustā īpašs Jāņa Stībeļa koncerts Talsos

29.augustā Talsu Sauleskalna estrādē notiks Jāņa Stībeļa brīvdabas solokoncerts «Es tikai smejos».

Programmā skanēs gan dziesmas no albumiem «Glāze piena» un «Paliec tepat», gan citas klausītāju iemīļotākās kompozīcijas no dziedātāja repertuāra, tai skaitā viņa jaunākais veikums - dziesmas «Es tikai smejos» un «Sirdspukstu taktī». Būs arī vairāki muzikāli pārsteigumi - koncerts Talsos solās būt ļoti īpašs!

Jānis Stībelis: «Talsos esmu pavadījis savu bērnību un jaunību, šī pilsēta man ir ļoti mīļa, tādēļ varu apsolīt, ka 29.augustā skatītājus gaida neparasta programma, kādu citur nekad neesmu izpildījis. Esmu ļoti saviļņots, jo, lai cik neticami tas nešķistu, šis būs mans pirmais solokoncerts Talsos! Zinu, ka skatītāju vidū būs gan mani vecāki, gan bērnības draugi, tādēļ šī uzstāšanās man ir īpaši nozīmīga.»

Koncertu iesildīs jaunais dziedātājs Miks Dukurs, bet vakara gaitā kā īpašie viesi uz skatuves kāps arī Amber un Intars Busulis.

29.augustā Talsos ikviens tiek aicināts izbaudīt lielisku vakaru muzikālās noskaņās un draudzīgā atmosfērā. Pēc koncerta, mājot atvadas vasarai un sagaidot jauno mācību gadu, notiks nakts diskotēka.

www.bilesuparadize.lv