Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Dinamo» īpašnieki varētu emitēt akcijas publiskajā piedāvājumā

Rīgas «Dinamo» īpašnieki, AS «Dinamo Rīga» apsver iespēju palielināt uzņēmuma pamatkapitālu, veicot akciju emisiju publiskajā piedāvājumā, preses konferencē par godu [s:26674]ar fārmkluba «Dinamo/Juniors» jaunajiem sponsoriem, SIA «Skonto būve», izteicās [s:26675].

«Latvijā nav tādu «ekonomisko grandu», kas varētu vienā brīdī nodrošināt klubam papildu finansējumu kaut viena miljona eiro apmērā, tādēļ mums jādomā par jaunu akciju emitēšanu un pat laišanu publiskajā piedāvājumā,» uzskata Ulmanis. «Pieļauju, ka vismaz miljons no visiem Latvijas iedzīvotājiem bauda hokeju, un mēs izjūtam milzīgu atbildību par to, kāds klubs izskatīsies pēc trim, pieciem gadiem.»

Pašreizējais AS «Dinamo Rīga» pamatkapitāls ir 2,05 miljoni latu. Uzņēmuma lielākā akcionāre ir SIA «Itera Latvija», kurai pieder 60,96% «Dinamo Rīga» akciju, bet pārējās daļas pieder privātpersonām.

SIA «Skonto būve»

«Ar daudziem potenciālajiem atbalstītājiem vēl notiek sarunas, un daži vēl nav pieņēmuši galīgo lēmumu,» pauda Sējējs. «Tomēr mēs novērtējam jebkuru atbalstu, lielu vai mazu, un ne tikai naudā, bet arī kluba popularizēšanā un citos veidos.»