Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

LSDSP gatava pievienoties JL, PS un SCP apvienībai

Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija (LSDSP) atzinīgi novērtē sākto Latvijas politisko partiju konsolidācijas procesu un ir gatava tajā iesaistīties, portālam «Apollo» pavēstīja partijas pārstāvis Gatis Vanags.

«Mēs apzināmies Latvijas sarežģīto ekonomisko un politisko situāciju, kas prasa nekavējoties meklēt risinājumus, kuru realizācija var prasīt lielu uzdrīkstēšanos. Šādus risinājumus rast un realizēt var, tikai konsolidējot un apvienojot politiskos spēkus, kuri ir gatavi vienoties par skaidru Latvijas nākotnes vīziju,» teikts partijas paziņojumā.

trīs partiju apvienībai un vienošanās principiem

«Šie principi mūsu valsts politikā bija jāiedzīvina jau sen, tomēr šodien to izdarīt ir īpaši svarīgi, lai Latvija veiksmīgi pārvarētu ekonomisko krīzi un spētu pēc iespējas ātrāk sasniegt Eiropas labklājības valstu līmeni.»

«Šādai politisko partiju apvienībai noteikti jāveidojas kā centriskam politiskam spēkam, kurš ir gatavs meklēt labākos risinājumus Latvijai. Tādēļ labējām partijām jāsaprot: lai mazinātu sociālo noslāņošanos un spriedzi sabiedrībā, kā arī uzlabotu valsts budžeta ienākumus, kā ļoti būtisks instruments var kalpot progresīvā nodokļu sistēma, kuru atbalsta gan LSDSP, gan «Sabiedrība citai politikai» (SCP). Tāpat ir gadījumi, kad ekonomikā jāpalielina valsts regulējošā loma, piemēram, attiecībā uz banku sektoru. LSDSP apzinās, ka šodien jāsper arī labējai politikai raksturīgi soļi — maksimāli jāatbalsta uzņēmējdarbība, piemēram, samazinot nodokļu slogu ražojošajiem uzņēmumiem.»

LSDSP jau sākusi sarunas par sadarbību gan ar partiju SCP, gan ar «Pilsonisko savienību» (PS), kuras jau savā starpā vienojušās par konsolidāciju.