Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Centrāltirgū var būt daļa no Šlesera solītajām jaunajām darba vietām

Rīgas vicemērs Ainārs Šlesers (LPP/LC) uzskata, ka Rīgas Centrāltirgū jāsaglabā esošās darba vietas, kā arī jāmeklē iespējas darba vietu skaita palielināšanai.

«Centrāltirgus attīstībai jābūt vērstai uz esošo darba vietu saglabāšanu, vienlaikus stimulējot jaunu darba vietu radīšanu. Vēlos uzsvērt, ka jauno projektu dēļ cilvēki Centrāltirgū darbu nezaudēs, tieši otrādi — viņiem būs iespēja strādāt labākos apstākļos,» otrdien domes koalīcijas padomes sēdē sacījis Šlesers.

Otrdien Rīgas domes koalīcijas padomē pausts atbalsts Rīgas Centrāltirgus attīstības plānam, kā arī jaunajam valdes priekšsēdētājam Dainim Liepiņam.

Padome arī vienojusies, ka Centrāltirgus valdes locekļa amatam tiks virzīta Rīgas domes deputāte Tatjana Lukina (SC), savukārt izpilddirektora amatu ieņems Ivans Roščenkovs, kurš pašlaik vada Ekonomikas policiju.

«Rīgas Centrāltirgus vadībai šodien jāpanāk situācijas sakārtošana tirgū. Tāpat jaunās vadības uzdevums ir nodrošināt labvēlīgākus apstākļus mazo un vidējo uzņēmumu darbībai tā teritorijā. Nākotnē jāpiesaista investīcijas un jāizstrādā Centrāltirgus attīstības plāns, kas ļautu pilnveidot tirgus infrastruktūru un pakalpojumu klāstu. Tāpat ļoti svarīga ir Centrāltirgus sociālā funkcija, jo tirgus sniedz iedzīvotājiem iespēju iegādāties preces par pieejamām cenām,» uzsvēris Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (SC).