Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Rimi» būs veikals - vairumtirdzniecības bāze

Ceturtdien lielveikalu tīkls «Rimi» atvērs pirmo veikalu, kurā preces varēs iegādāties kā vairumtirdzniecības bāzē. «Rimi Bāze» tiks atvērta tirdzniecības centrā «Azur», informē uzņēmums.

«Rimi Azur» būs vienīgais veikals, kur, tāpat kā vairumtirdzniecības bāzē, būs iespēja iegādāties dažādas preces lielākos iepakojumus par izdevīgākām cenām. «Rimi Bāzē» nepārtikas precēm tiks piemērota īpaša cena, savukārt fasētās pārtikas preces, pērkot vairāk kā vienu iepakojumu, būs iespējams ievērojami ietaupīt.

«Līdztekus jau zināmajam faktam, ka cilvēki arvien lielāku uzmanību pievērš akcijas precēm, novērojām, ka arvien vairāk pircēju domā ilgtermiņā un labprāt iegādājas kādu preci vairāk, bet par zemāku cenu, tādēļ nolēmām izveidot veikalu, kurā šādi piedāvājumi būtu pieejami ne tikai pāris reizes gadā, bet katru dienu. «Rimi Bāzes» piedāvājumi būs īpaši pievilcīgi cilvēkiem, kuri gatavojās viesībām, kā arī uzņēmumiem un klientiem, kuri iegādājas pārtikas un nepārtikas preces ilgākam laikam,» norāda «Rimi Latvia» Mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Zane Eniņa.

«Rimi Bāzē» preces varēs iegādāties ar ievērojamām atlaidēm un to sortiments tiks regulāri papildināts. Visos iepakotās pārtikas preču segmentos izdevīgi piedāvājumi būs atrodami pastāvīgi. Mājsaimniecības un higiēnas precēm būs pieejami lielāki iepakojumi par zemākām cenām. Savukārt sezonas preces varēs iegādāties ar vismaz 50% atlaidi.

Līdz 31. augustam «Rimi Bāzē» sola izdevīgus piedāvājumi visām precēm, kuras nepieciešamas gatavojoties skolai, šādi piedāvājumi nebūs nevienā citā «Rimi» veikalā.