Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Eimija Vainhausa tiesā iesniegusi prasību pret bijušo vīramāti

Britu dziedātāja Eimija Vainhausa cer piedzīt 50 000 Lielbritānijas mārciņu (40 500 latu) no bijušās vīramātes par dziedātājas mīlestības vēstules pārdošanu.

Vainhausa iesniegusi tiesā prasību par autortiesību pārkāpumu pēc tam, kad viņas bijusī vīramāte Džordžete Sivila pārdevusi Eimijas rakstīto mīlestības vēstuli viņas toreizējam vīram Bleikam Fīdleram-Sivilam laikā, kad viņš atradās ieslodzījumā.

«Eimija bija nikna, uzzinājusi, ka vēstule izmantota naudas gūšanai,» pastāstīja kāda dziedātājai tuvu stāvoša persona.

Pagaidām vēl konkrēts tiesas datums nav noteikts.

Eimijai attiecības ar bijušo vīramāti izvērtušās naidīgas jau no paša sākuma. Džordžete Sivila savulaik vainoja dziedātāju, ka tā viņas dēlu ievedusi narkotiku postā.

Pāris salaulājās 2007. gada maijā Maiami, taču viņu laulības dzīvi vajāja narkotiku problēmas un Fīdlera-Sivila ieslodzīšana cietumā.

Šā gada sākumā Fīdlers-Sivils pieprasīja šķiršanos, apvainojot Vainhausu neuzticībā, un pagājušajā mēnesī Londonas tiesa apstiprināja laulības šķiršanu, kas oficiāli tiks izbeigta pēdējā tiesas procesā šo piektdien.