«Latvijas Dzelzceļa» kausā pirmo uzvaru izcīna «Lokomotiv»

«Latvijas Dzelzceļa» (LDz) kausa izcīņā šodien savā starpā tikās divas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas - Jaroslavļas «Lokomotiv» un Mitišču «Atlant» un ar rezultātu 3:1 uzvaru izcīnīja «Lokomotiv».

Pirmā perioda 6.minūtē rezultātu atklāja «Atlant» spēlētājs Oļegs Kvaša, kuram rezultatīvi asistēja Andrejs Zubarevs un Igors Mirnovs. Trešdaļas turpinājumā komandas paspēja arī izvicināt dūres - čehs Radeks Bonks pret jau minēto Zubarevu. Tiesnesis abus spēlētājus pasaudzēja un uz ģērbtuvēm nesūtīja, sadalot vien abpusējās soda minūtes.

Otrajā trešdaļā «Lokomotiv» panāca izlīdzinājumu. Pēc Vitālija Višņevska un Zbineka Irgla piespēlēm «Atlant» kluba vārtsargu Martinu Gerberu pārspēja Jozefs Vasičeks.

Spēles pēdējās trešdaļas 12.minūtē Jaroslavļas klubs guva otros vārtus, kad pēc Konstantīna Rudenko un Ivana Tkačenko piespēlēm precīzs bija Bonks. Ilgi nebija jāgaida līdz «Lokomotiv» trešajiem vārtiem. 16.minūtē Irgls panāca 3:1 un atlikušajā laikā rezultāts vairs nemainījās.

Jaroslavļas «Lokomotiv» rindās par labāko spēlētāju atzina uzbrucēju Radeku Bonku, savukārt Mitišču «Atlant» komandā vārtsargu Martinu Gerberu.