Ņiživijam <i>hat-trick</i>, «Dinamo» uzvara

Latvijas Dzelzceļa kausa izcīņas pirmajā spēlē šovakar Rīgas «Dinamo» komanda ar 3:1 uzvarēja Somijas klubu Tamperes «Ilves».

Jau spēles ceturtajā minūtē rīdzinieki realizēja skaitlisko vairākumu, kad pēc teicamas izspēles ripu «Ilves» komandas vārtos raidīja Aleksandrs Ņiživijs. Perioda turpinājumā «Dinamo» hokejistiem bija iespējas palielināt pārsvaru, taču tas neizdevās, turpretī «Ilves» komanda 12. minūtē spēja panākt izlīdzinājumu, kad mājinieku kļūdu savā aizsardzības zonā vārtu guvumā pārvērta Pasi Salonens.

Otrajā trešdaļā abām komandām bija iespējas gūt vārtus, taču vienīgais precīzais metiens padevās «Dinamo» komandai. Perioda astotajā minūtē lielisku Sanda Ozoliņa piespēli izmantoja Ņiživijs, gūstot savus un komandas otros vārtus šajā spēlē. Pēdējā trešdaļā Ņiživijs ar metienu gandrīz no laukuma centra panāca 3:1 «Dinamo» komandas labā, tādejādi gūstot savus trešos vārtus spēlē.

Par labākajiem spēlētājiem šajā mačā tika atzīts Ņiživijs («Dinamo») un Jonass Rasks («Ilves»).

Jaroslavļas «Lokomotiv» hokejisti ar 3:1 uzvarēja Mitišču «Atlant»