Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Piebalgs: 60%, ka būšu enerģētikas komisārs

No jauna eirokomisāra amatam virzītais pašreizējais eirokomisārs Andris Piebalgs prognozē, ka viņam, visticamāk, atkal tiks enerģētikas komisāra portfelis.

Atbildot uz laikraksta «Latvijas Avīze» lasītāju jautājumiem, Piebalgs norāda, ka viss ir Eiropas Komisijas prezidenta ziņā — viņš izvēlēsies, kādu portfeli piešķirt.

«Es domāju, ka pieredze, kas man bijusi enerģētikas komisāra amatā, dod man iespēju rēķināties, ka tas būs nopietns portfelis ekonomiskajā blokā. Domāju, ka par 60 procentiem tā varētu būt enerģētika,» spriež Piebalgs.

Taču viņš būtu ar mieru pieņemt arī transporta komisāra portfeli. Tas esot ļoti ietekmīgs portfelis, kur ir daudz naudas, aktīva starptautiskā sadarbība. Turklāt Piebalgam tas šķiet ļoti interesanti.

«Bet to lems komisijas prezidents. Es uzzināšu to, varbūt sēžot pie galda, kur visi kolēģi būs apkārt, būs aploksne, un prezidents tur būs ierakstījis, kāds portfelis man būs,» noteic eirokomisārs.