Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pieprasa jauna Daugavpils mēra vēlēšanas

Septiņi Daugavpils domes opozīcijas deputāti iesnieguši pilsētas mēram adresētu iesniegumu ar prasību sasaukt domes ārkārtas sēdi, kurā plānots lemt par pašreizējā domes priekšsēdētāja Riharda Eigima atbrīvošanu no amata un jauna Daugavpils mēra ievēlēšanu, aģentūru LETA informēja vietējā pašvaldībā.

Par neuzticības izteikšanas iemeslu iesnieguma autori min 27.augusta domes sēdē pēc debatēm tā arī nepieņemtos grozījumus pilsētas budžetā.

Iesniegumu parakstījuši Daugavpils pilsētas domes deputāti Jānis Lāčplēsis, Rita Strode, Viktors Butāns, Ivars Šķinčs, Žanna Kulakova (visi no LPP/LC), Vitālijs Azarevičs un Vjačeslavs Širjakovs (abi no «Saskaņas centra»).

Kāds no iesniegumu parakstījušajiem deputātiem, kurš nevēlējās, lai publisko viņa vārdu, informēja, ka patlaban ir panākta vienošanās par atbalstu balsošanā arī ar vairākiem koalīcijas deputātiem. Šo deputātu vārdus viņš gan nenosauca.

Gadījumos, kad saņemts priekšlikums par domes priekšsēdētāja atbrīvošanu no amata, priekšsēdētājam jāsasauc domes ārkārtas sēde ne vēlāk kā divu nedēļu laikā no priekšlikuma saņemšanas dienas, ja šajā laikā nav paredzēta domes kārtējā sēde.

Ja domes priekšsēdētājs noteiktā laikā sēdi nav sasaucis, to dara priekšsēdētāja vietnieks. Jautājuma izskatīšanu sēdē vada domes priekšsēdētāja vietnieks.