Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Vīķe-Freiberga piedalīsies politiskajā simpozijā Austrijā

Bijusī Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga no 30. augusta līdz 1. septembrim piedalīsies Alpbahas politiskajā simpozijā Austrijā.

Viņa aicināta piedalīties diskusijās kā Eiropas nākotnes pārdomu grupas viceprezidente līdz ar kolēģiem no pārdomu grupas, portālam «Apollo» paziņoja bijušās Valsts prezidentes sekretāre Daina Lasmane.

Vīķe-Freiberga runās par dažādiem Eiropas jautājumiem, tostarp uzticības un pārstāvniecības tematiku. Vēl Alpbahas forumā tiks diskutēts par ANO un transatlantiskās sadarbības tematiku, Eiropas nākotnes aspektiem, finanšu krīzi un kaimiņu politiku.

Pirms simpozija sākuma, 29. augustā, Vīķe-Freiberga pēc Zalcburgas festivāla prezidentes Helgas Rablas-Stadleres ielūguma apmeklēs šā gada festivālu noslēdzošo operas izrādi «Figaro kāzas».

No 3. līdz 6. septembrim bijusī prezidente piedalīsies forumā «Inteliģence par pasauli, Eiropu un Itāliju» («Intelligence on the World, Europe and Italy») Itālijā, kur Vīķe-Freiberga runās par vērtībām, līderību un sabiedrisko domu Eiropā.