Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Šlesers: tandēms «Šlesers-Ušakovs» ir sevi attaisnojis

Tandēms «Šlesers-Ušakovs» ir sevi attaisnojis un tiešām funkcionē, uzrunājot klātesošos Tautas saskaņas partijas (TSP) kongresā sestdien norādīja Rīgas vicemērs un partijas «LPP/LC» līderis Ainārs Šlesers.

«Man ir liels gandarījums, ka šis tandēms «Ušakovs-Šlesers», «Šlesers-Ušakovs» tiešām funkcionē,» viņš atzina, uzsverot, ka valstī ir notikušas lielas pārmaiņas, vēlēšanās «Saskaņas centrs» (SC) un LPP/LC ir guvusi lielu uzticību, ko tās arī attaisnos, jo veiksmīgi sadarbojas.

«Mēs ļoti bieži zinām ir ģimenes, bet strīdi tur notiek no rīta līdz vakaram,» Šlesers norādīja, minot arī, ka ir piedalījies daudzās koalīcijās, taču nevienā no tām nav bijusi vērojama īsta saskaņa. Viņaprāt, tāda var veidoties tikai tad, ja ir saskaņa cilvēciskā ziņā. Rīgas domes koalīcijā starp SC un LPP/LC šāda patiesa saskaņa esot, jo neviens no šiem politiskajiem spēkiem, sēžoties pie koalīcijas galda, nedomā, kā viens otru apmānīt, kā uzvelt atbildību uz otra pleciem.

«Mēs neesam sadalījuši lauciņus tā kā puķu dobes.. Mēs kopā kā komanda uzņemamies atbildību.. Un es domāju, ka tas ir tas simpātiskākais, ko mēs šobrīd piedāvājam vēlētājiem,» Šlesers dalījās pārdomās.

Jau vēstīts, ka sestdien viesnīcā «Reval Hotel Latvija» norisinās Tautas saskaņas partijas (TSP) 17.kongress, kurā paredzēts lemt par tās gaidāmo apvienošanos ar vēl divām citām apvienības «Saskaņas centrs» (SC) sastāvā esošajām partijām.