Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

LDz sadarbībā ar «Dinamo» var nopelnīt vairāk nekā iegulda

Latvijas dzelzceļa kompānija «Latvijas Dzelzceļš» (LDz), noslēdzot mārketinga sadarbības līgumu ar hokeja klubu Rīgas «Dinamo», netieši var nopelnīt daudz vairāk, nekā ieguldīts sadarbības izveidē, intervijā aģentūras BNS biznesa informācijas portālam «Baltic Business Service» atzina Latvijas Loģistikas asociācijas prezidents Aivars Tauriņš.

«Tā ir viena no sadarbības formām, tas ir viens no mārketinga pasākumiem, kas šim konkrētajam uzņēmumam netieši var ļaut nopelnīt daudz vairāk,» uzskata Tauriņš.

Tauriņš noradīja, ka LDz pieder 300 kilometri sliežu un bez Krievijas, Kazahstānas un Uzbekistānas dzelzceļa LDz nav nekas. «Tad jau labāk uzreiz sliedes metāllūžņos nodot,» viņš piebilda.

amatpersonas nosodoši vērtē LDz ieguldījumu mārketinga aktivitātēs

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka LDz meitasuzņēmums «LDz Cargo», kas nodarbojas ar kravu pārvadāšanu pa dzelzceļu, ir noslēdzis sadarbības līgumu ar hokeja klubu Rīgas «Dinamo» par 500 tūkstošiem latu (neieskaitot PVN) par mārketinga aktivitāšu realizēšanu. Amatpersonu vidū tas raisīja plašas diskusijas, vai pašreizējā valsts ekonomiskajā situācijā un taupības apstākļos šāds ieguldījums ir atbalstāms. Skaidrojumus par sadarbības līgumu pieprasīja arī Ministru prezidents Valdis Dombrovskis.